Jdi na obsah Jdi na menu
 


XIX. Mezinárodní výstava psů - Praha, Letňany (má první výstava)

2. 5. 2010

Tak a konečně to mám za sebou. Uff, příprava byla náročná, panička mě pořád česala a splácávala mi chlupy, které mi někde odstávaly - vopruz. Taky jsme trénovali postoj, chtěla po mě abych stála jak sloup a natahovala krk jak husa :o)

 

 Nejdřív to byl děs běs, velká hala, spousa hluku, spousta kamarádů a všichni na vodítku, musela jsem čekat v domečku, taky trénovat zkušební kolečka a pořád a pořád natahovat krk. Bylo tam všechno nové...  Holt moje první výstava.

 

No a jak to dopadlo? V konkurenci jedenácti fenek (ze kterých jsem byla nejmladší) ve třídě mladých jsem byla mezi pěti, které dostaly známku VÝBORNÁ. Nakoncec jsem sice nestála na bedně, ale vzhledem k mému věku a obrovské konkureci na mezinárodní výstavě páníčkové říkali, že je to ohromný úspěch.  

 

Jupííí

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ještě "stručný" popis psa od pana rozhodčího: Fena barvy zlaté, jemnější kostra (pozn. autora: však já to dorostu :o)), správná mechanika pohybu.

 

A samozřejmě jsem tam nebyla sama. Také se účastnil Argo, který byl jen o kousílínek VÝBORNÝ 2, a Bastien, který byl VÝBORNÝ 4. Oba měli také velikou konkurenci.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všichni páníčkové mohli být na naši rodinku Z Borových lesů (a Makových dvorů) hrdí 

 

Taky musím poděkovat Michalovi z Borových lesů, že nám přijel do Prahy držet palce a dělat podporu a Janče a Péťovi, kteří pomohli mě i paničce s kompletní přípravou na výstavu.

Bez nich bychom to určitě nezvládli tak dobře, děkujeme za všechny rady :o)

Po výstavě jsme byli ještě různě blbnout a procházkovat - tady najdete krásné fotečky z výstavy od Jany...

 

A zbytek foteček na Honzíkově fotoalbu.