Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání smečky - Humpolec

27. 7. 2010

O víkendu jsme jeli na setkání štěňátek do Humpolce k nám na chatu. Počasí nám uplně nepřálo (říkali páníčkové), ale nakonec to dopadlo dobře. V sobotu jsme si dali obídek a pak vyrazili s páníčky na procházku po okolí, které je plné rybníků.

Účastníci zájezdu byli Argo, Bastien, Aileen, Werča, Roník, já a malý Míša (špic od příbuzenstva Basťo týmu) - samozřejmě všichni se svými páníčky.

Ze začátku procházky nám pršelo a je až s údivem, jak  páníčkové sladili svoje dešťové oblečení - ne ne :o)) ?  I pan fotograf Honzík měl modrou pláštěnku!

Obrazek

Obrazek

 

 

A tady Vám představuji malého Míšu.

 

Bylo mu teprve osm týdnů a na procházce se s námi držel opravdu statečně. Bohužel na naše dlouhé kroky a temperamnetní neúnavné povahy ještě nemá a tak zvolil raději náhradní dopravu- batůžek Roníkovi paničky Martiny.

 

Těm to ale slušelo co :o)

 

 

 

 

Dali jsme si malé rodinné klání o kus dřeva, ani nevím, kdo je vítěz - že by mamka Werča?

Obrazek

A taky jsme učili malého lumpačit - rád se totiž po nás opičí, takže žádný klacík v okolí nezůstane suchý (jestli vůbec zůstane celý) :o)

 

Obrazek

Ale tohle jsme ho nenaučili! Mám takový pocit, že to na něj chudáka maličkého nafingoval někdo z páníčků - že by ten můj?

 

Obrazek

 

 A nakonec, když jsme si odseděli nafocení povinného rodinného fota,

šli jsme si po té těžké práci schrupnout.

 

Obrazek

Obrazek

 

víc fotek najdete u páníčků...