Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje první dovolená - Amsterdam

27. 7. 2010

Tak jsem poslední červnovou sobotu vyrazila s páníčky na svou první dovolenou. Jeli jsme dááálekou cestu do Holandska. Cesta se mi moc nelíbila, ale hned druhý den jsme vyrazili na první výlet do přírody, a to už bylo podle mého gusta. Dorazili jsme ke zřícenině hradu s vodním příkopem. Voda tam byla opravdu moc špinavá (říkala panička), ale to mě nějak neodradilo. A ani zákazy páníčků mě neodradily - bylo hrooozné horko přeci.

Mno a tak jsem alespoň hezky poseděla na fotku, abych si to s páníčky urovnala.

Obrazek

 

Když jsme dorazili domů, tak jsem tam objevila nového kamaráda - francouzského buldočka. Tak aspoň nebyla doma nuda. 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

No a našla jsem si tam pěkné místečko, sice tam bylo trochu těsno, ale komu to vadí.. (možná paničce?) - kdybyste mě nemohli v tom zmatku najít, jsem uprostřed fotky.

 

Obrazek

Takže abych to shrnula, dovolená byla parádní, jen kdyby to šlo příště bez té cesty. A možná bych očekávala, že v Holandsku nebude takové teplo jako na jihu Chorvatska (to říkala panička), takže kdyby bylo příště trochu víc zima, ani bych se nezlobila.

Jo taky jsem byla u moře, to byste nevěřili, kolik je tam vody. Ale je tam i hondě vln a házelo to se mnou, takže jsem se jen smočila, koukala na páníčky a mokrá pak pobíhala zběsile v písku - to bylo bájo (fotečky budou, ale zatím jsou na foťáčku paničky Verunky).

 

Každý den jsme s paničkou chodili do věhlasného Rembrandt parku, kde jsem se mohla koupat - a věřte nebo ne, už žádný parník (pro nezasvěcené - už plavu jako slušný pes a nikdo se mi nesměje). Voda v holandsku je kupodivu stejně mokrá, jako ta naše.

 

Obrazek

 

A klacíky jsou taky stejně dobrý!

  

Obrazek

 

daší fotečky na fotoalbech páníčků...