Jdi na obsah Jdi na menu
 


45. Podbrdská krajská výstava

23. 6. 2010

12.6. jsme s páníčky vyrazili na výstavní výlet k Plzni. Moc jsme se těšili, že uvidíme spoustu mých sourozenců a jejich páníčků, a že bude hezké počásí - což bylo, ale až moc :o(

 

Vzhledem k tomu, že naše retrívří skupinka šla do kruhu až poslední (díky skvělému abecednímu pořadí), tak jsme skoro 5 hodin čekali na horoucím sluníčku. Samozřejmě jsme každý hledali cestu, jak se před ním co nejvíce skrýt, tady máte pár ukázek :o) 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsme tam dlouho čekali, rozhodli jsme se, že se pokusíme vyfotit celou rodinku co tam byla pohromadě. Ačkoliv fotografů bylo dosti, tak se to uplně nepovedlo.. Nechtělo se nám v tom vedru holt moc pózovat.

 

Obrazek

 

 

Panička si ve výstavním kruhu zaběhala dokonce dvakrát. Vedla totiž i taťku Bastíka (V2) a pak mě. Ale já jsem byla už moooc unavená tím vedrem, a tak jsem se rohodně nechtěla před panem rozhodčím předvádět. Ale i tak jsem dostala krásnou V4, takže všichni měli radost. Ostatní sourozenci se také umístili na opravdu krásných místech!

Mamka s bráškou Tondou dokonce dostali pohárek. Možná kdybych stála líp...

 

 

Obrazek

 

 

ObrazekNo a konečně bylo po výstavě a přišla největší akce - rybníček. Honem jsem spěchala vyzkoušet si svůj nový létající talíř do vody, je fakt parádní.

 

Taky jsem trénovala svůj nový plavecký styl "normální" . Ale "parník" jsem si vyzkoušela taky, aby se neřeklo..

 

 

Pak jsme si všichni hráli na vydry - skoro dokonalá kamufláž!

Obrazek

 

No a pak jsme jeli do Prahy. I s taťkou Bastíkem, protože tam si ho měli vyzvednout jeho páníčkové. Hrozně se mu líbilo u nás doma na balkóně, pořád pozoroval chodce. Vzali jsme ho taky na procházku do našeho parku a udělali pár pózovacích foteček, aby měli páníčci radost.

 

Obrazek

daší fotečky najdete na: honzanet.rajce.idnes.cz/